לפגישת ייעוץ ללא עלות

השאר פרטים ונחזור בהקדם

4 + 3 =

לקבלת ייעוץ משפטי חייגו:03-6969450

עמוד הבית » דיני נזיקין » פגיעה בעבודה

חברת הביטוח של מעסיק והמוסד לביטוח לאומי פיצו את המבוטחת בסך כולל של 400,000 ₪ בגין תאונת עבודה.

התובעת עבדה כאם בית אצל המעסיק, במסגרת תפקידה התובעת עבדה כאם בית אצל המעסיק במסגרת תפקידה קיבלה סחורה מספקים, נהגה להכניס ולהוציא סחורות מהמחסן במקום העבודה. תפקידה של התובעת היה לפתוח את המחסן, לקבל סחורה, לסדר אותה על המדפים. לאחר קבלת הסחורות נהגה התובעת לחלק את הסחורה לנותני השירות בבית האבות.

ביום 26/01/14 נפלה התובעת ממדרגה במחסן. כתוצאה מהמעידה כאמור נפלה הנתבעת על פלג גופה הימיני ונגרם לה חבלה קשה בכתף יד ימין. התובעת לא עבדה מיום האירוע במשך שנה וחצי.

התובעת טענה כי פגיעתה אירעה בשל רשלנות ו/או חוסר זהירות ו/או חוסר מיומנות ו/או הפרת חובה חקוקה של המעסיק כך שלא הנהיג שיטת עבודה בטוחה ולא פיקח פיקוח יעיל על אופן ביצוע העבודה במקום בו הורתה התובעת לעבוד, ובכלל זה לא התריע בפניה על קיומה של מדרגה במיוחד בעת הרמת משאות כבדים בידיה.
התובעת סבלה מקרע בכתף ורופא מומחה מטעם התובעת קבע לתובעת 10% נכות אורתופדית בגין הפגיעה.

משרדינו ייצג את התובעת מול המוסד לביטוח לאומי, אשר כי התאונה תוכר כתאונת עבודה, לתובעת שולם דמי פגיעה, נכויות זמניות, נכות צמיתה והכרה כנכה נזקקת. בנוסף למענק והקצבה החודשית שקיבלה התובעת, התובעת קיבלה גמלה חודשית קבועה בסך של 2,500 ₪ מקרן הפנסיה.

כמו כן חברת הביטוח של המעסיק פיצה את התובעת בסך של 120,000.

סך הפיצוי שהתובעת קיבלה עמד על סך של למעלה מ – 400,000 ₪.

כתבות נוספות

שיכולות לעניין אותך…

מה תפקידו של עורך דין אובדן כושר עבודה ?

מה תפקידו של עורך דין אובדן כושר עבודה ?

אובדן כושר עבודה הוא אירוע דרמטי וטראומטי, ומבוטחים רבים מוצאים עצמם מגישים תביעת אובדן כושר עבודה – ונדחים ממש על הסף. לצערנו, ניתן אף לומר כי מרבית התביעות המוגשות מדי שנה נדחות, והסיבות לרוב ממש לא מתיישבות עם המציאות. חברות הביטוח מנצלות את העובדה שמבוטחים מגישים תביעות לבדם, כשהם אינם בקיאים בחוק ובזכויות שלהם, על מנת להימנע מתשלום

איך מגישים תביעה נגד משרד הביטחון

איך מגישים תביעה נגד משרד הביטחון

מי שמשרת בגופי ביטחון ציבוריים כמו צבא, משטרה, שירות בתי הסוהר, שב”כ או מוסד, חשוף במהלך עבודתו לפגיעה פיזית, נפשית ולמחלה. במידה שזו מתרחשת, ניתן להגיש תביעה נגד משרד הביטחון – הן כמשרתי סדיר והן כמשרתי מילואים. כיצד עושים זאת, ומהו ההליך? כל התשובות לפניכם.

דילוג לתוכן