לפגישת ייעוץ ללא עלות

השאר פרטים ונחזור בהקדם

9 + 10 =

לקבלת ייעוץ משפטי חייגו:03-6969450

 

 

עמוד הבית » עורך דין לתביעות ביטוח לאומי » פגיעה ונכות מעבודה

פגיעה ונכות מעבודה

חברת הביטוח של מעסיק והמוסד לביטוח לאומי פיצו את המבוטחת בסך כולל של 400,000 ₪ בגין תאונת עבודה.

התובעת עבדה כאם בית אצל המעסיק, במסגרת תפקידה התובעת עבדה כאם בית אצל המעסיק במסגרת תפקידה קיבלה סחורה מספקים, נהגה להכניס ולהוציא סחורות מהמחסן במקום העבודה. תפקידה של התובעת היה לפתוח את המחסן, לקבל סחורה, לסדר אותה על המדפים. לאחר קבלת הסחורות נהגה התובעת לחלק את הסחורה לנותני השירות בבית האבות.

ביום 26/01/14 נפלה התובעת ממדרגה במחסן. כתוצאה מהמעידה כאמור נפלה הנתבעת על פלג גופה הימיני ונגרם לה חבלה קשה בכתף יד ימין. התובעת לא עבדה מיום האירוע במשך שנה וחצי.

התובעת טענה כי פגיעתה אירעה בשל רשלנות ו/או חוסר זהירות ו/או חוסר מיומנות ו/או הפרת חובה חקוקה של המעסיק כך שלא הנהיג שיטת עבודה בטוחה ולא פיקח פיקוח יעיל על אופן ביצוע העבודה במקום בו הורתה התובעת לעבוד, ובכלל זה לא התריע בפניה על קיומה של מדרגה במיוחד בעת הרמת משאות כבדים בידיה.
התובעת סבלה מקרע בכתף ורופא מומחה מטעם התובעת קבע לתובעת 10% נכות אורתופדית בגין הפגיעה.

משרדינו, המתמחה בתביעות מול ביטוח לאומי, ייצג את התובעת מול המוסד לביטוח לאומי, אשר כי התאונה תוכר כתאונת עבודה, לתובעת שולם דמי פגיעה, נכויות זמניות, נכות צמיתה והכרה כנכה נזקקת. בנוסף למענק והקצבה החודשית שקיבלה התובעת, התובעת קיבלה גמלה חודשית קבועה בסך של 2,500 ₪ מקרן הפנסיה.

כמו כן חברת הביטוח של המעסיק פיצה את התובעת בסך של 120,000.

סך הפיצוי שהתובעת קיבלה עמד על סך של למעלה מ – 400,000 ₪.

תביעה לנכות כללית, עורך דין ביטוח לאומי

אירוע מוחי - תביעת נכות כללית

נפגעי אירוע מוחי המוכרים כנפגעי תאונת עבודה, זכאים לפטור מלא מהתשלום עבור ביטוח לאומי. מהן ההטבות הנבחרות של נפגעי אירוע מוחי? מהו היתרון בהכרה בתאונת עבודה? האם אדם יכול להמשיך לעבוד ולקבל קצבה במקרה של תאונת עבודה?

מה נותנים אחוזי נכות - תביעה לנכות

מה נותנים אחוזי נכות?

על מנת לקבוע את דרגת אי כשירות האדם, יש צורך לעבור ועדה רפואית בביטוח לאומי. ועדה זו אחראית על קביעת אחוזי הנכות הרפואית. אם כן, כיצד נקבעים אחוזי הנכות? מה קורה בתביעות נפגעי עבודה?

 

אובדן כושר עבודה

תביעה לנכות מעבודה

מיועדת עבור אלו שנפגעו בתאונת עבודה ו/או חלו במחלת מקצוע בעת עבודתם. למי מגישים את התביעה? אילו מסמכים נדרשים לשם כך? מה קורה בועדה הרפואית? 

דילוג לתוכן