לפגישת ייעוץ ללא עלות

השאר פרטים ונחזור בהקדם

3 + 5 =

לקבלת ייעוץ משפטי חייגו:03-6969450

חברת הביטוח של מעסיק והמוסד לביטוח לאומי פיצו את המבוטחת

בסך כולל של 400,000 ₪ בגין תאונת עבודה

 

מי שחלה במחלת מקצוע ו/או נפגע בתאונת עבודה בעת עבודתו, תביעה לנכות מעבודה מיועדת עבורו. הנפגעים יזומנו לועדה רפואית במסגרת הגשת התביעה ובמידת הצורך תקבע הועדה הרפואית אם יוכר הנפגע כנפגע עבודה ע"י ביטוח לאומי, ותקבע עבורו דרגת נכות.

התובעת עבדה כאם בית אצל המעסיק, במסגרת תפקידה התובעת עבדה כאם בית אצל המעסיק במסגרת תפקידה קיבלה סחורה מספקים, נהגה להכניס ולהוציא סחורות מהמחסן במקום העבודה. תפקידה של התובעת היה לפתוח את המחסן, לקבל סחורה, לסדר אותה על המדפים. לאחר קבלת הסחורות נהגה התובעת לחלק את הסחורה לנותני השירות בבית האבות.

ביום 26/01/14 נפלה התובעת ממדרגה במחסן. כתוצאה מהמעידה כאמור נפלה הנתבעת על פלג גופה הימיני ונגרם לה חבלה קשה בכתף יד ימין. התובעת לא עבדה מיום האירוע במשך שנה וחצי.

התובעת טענה כי פגיעתה אירעה בשל רשלנות ו/או חוסר זהירות ו/או חוסר מיומנות ו/או הפרת חובה חקוקה של המעסיק כך שלא הנהיג שיטת עבודה בטוחה ולא פיקח פיקוח יעיל על אופן ביצוע העבודה במקום בו הורתה התובעת לעבוד, ובכלל זה לא התריע בפניה על קיומה של מדרגה במיוחד בעת הרמת משאות כבדים בידיה.
התובעת סבלה מקרע בכתף ורופא מומחה מטעם התובעת קבע לתובעת 10% נכות אורתופדית בגין הפגיעה.

משרדינו, המתמחה בתביעות מול ביטוח לאומי, ייצג את התובעת מול המוסד לביטוח לאומי, אשר כי התאונה תוכר כתאונת עבודה, לתובעת שולם דמי פגיעה, נכויות זמניות, נכות צמיתה והכרה כנכה נזקקת. בנוסף למענק והקצבה החודשית שקיבלה התובעת, התובעת קיבלה גמלה חודשית קבועה בסך של 2,500 ₪ מקרן הפנסיה.

כמו כן חברת הביטוח של המעסיק פיצה את התובעת בסך של 120,000.

סך הפיצוי שהתובעת קיבלה עמד על סך של למעלה מ – 400,000 ₪.

נכות - נכות כללית - תביעה לנכות

תביעה לנכות מעבודה

חליתם במחלת מקצוע ו/או נפגעתם בתאונת עבודה בעת עבודתכם? תביעה לנכות מעבודה מיועדת עבורכם. מי רשאי להגיש את התביעה? למי מגישים את התביעה ואילו מסמכים צריך? מהו הליך הועדה הרפואית?

מה נותנים אחוזי נכות - תביעה לנכות

נכות כללית

קבצה חודשית משולמת עבור מי שבעקבות נכותו צומצם כושרו לעבוד, במסגרת ביטוח נכות כללית. כיצד יוכר נכה? מהו הליך קביעת דרגת הנכות? מה גובה קצבת הנכות הכללית?

 

אובדן כושר עבודה

אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה יסייע לאנשים שאיבדו את בריאותם בשל תאונה או מחלה. מה זה אובדן כושר עבודה ומהן הסיבות לדחיית תביעת אי כושר עבודה? כיצד מגישים את תביעות אובדן כושר עבודה?

אובדן כושר עבודה

פיצויים תאונת עבודה

מתי ניתן להגיש בקשה לפיצויים בגין תאונת עבודה? כיצד מגדיר זאת החוק? מהם פיצויים תאונת עבודה (דמי פגיעה)?

דילוג לתוכן