לפגישת ייעוץ ללא עלות

השאר פרטים ונחזור בהקדם

7 + 2 =

לקבלת ייעוץ משפטי חייגו:03-6969450

אירוע מוחי בו לקה התובע – הוכר כתאונת עבודה

דיני נזיקין, עורך דין דיני נזיקין

עמוד הבית » דיני נזיקין » אירוע מוחי בו לקה התובע – הוכר כתאונת עבודה

התובע עבר ביום 17/02/15 אירוע מוחי. ביום האירוע התרחשו שני אירועים מרכזיים חריגים למהלך יום עבודתו הרגיל והשכיח של התובע, אשר גרמו לאירוע המוחי בו לקה.

האירוע הראשון היה מריבה וויכוח קולני וקשה בין התובע ועמית לעבודה והאירוע השני היה עבודה במשמרת נוספת במהלכה התפתח עימות חריף, עימות בין התובע ונהג של משאית. כמו כן ביום האירוע עבד התובע שעות נוספות במשמרת נוספת בחדר הפיקוד, עבודה מלחיצה לכל עובד.

בפסק דין נקבע כי השפעת האירועים שעבר התובע באותו היום על הופעת האירוע המוחי לא היתה פחותה כלל וכלל בהרבה מהשפעת גורמים אחרים, כפי שהוכח מחקירות העדים שהרי רצף האירועים באותו היום היוו בהחלט יום חריג בעבודה של כל עובד בחברה בכלל ושל התובע בפרט, במיוחד לאור אישיותו וטבעו.

בית הדין קבע כי האירוע שעבר התובע מיום 17/02/15 הינו בגדר פגיעה בעבודה כמשמעותה בחוק הביטוח הלאומי (נוסח משולב) תשנ”ה – 1995 וחייב את המוסד לביטוח לאומי לשלם לתובע גמלאות כחוק.

כתבות נוספות

שיכולות לעניין אותך…

מה תפקידו של עורך דין אובדן כושר עבודה ?

מה תפקידו של עורך דין אובדן כושר עבודה ?

אובדן כושר עבודה הוא אירוע דרמטי וטראומטי, ומבוטחים רבים מוצאים עצמם מגישים תביעת אובדן כושר עבודה – ונדחים ממש על הסף. לצערנו, ניתן אף לומר כי מרבית התביעות המוגשות מדי שנה נדחות, והסיבות לרוב ממש לא מתיישבות עם המציאות. חברות הביטוח מנצלות את העובדה שמבוטחים מגישים תביעות לבדם, כשהם אינם בקיאים בחוק ובזכויות שלהם, על מנת להימנע מתשלום

איך מגישים תביעה נגד משרד הביטחון

איך מגישים תביעה נגד משרד הביטחון

מי שמשרת בגופי ביטחון ציבוריים כמו צבא, משטרה, שירות בתי הסוהר, שב”כ או מוסד, חשוף במהלך עבודתו לפגיעה פיזית, נפשית ולמחלה. במידה שזו מתרחשת, ניתן להגיש תביעה נגד משרד הביטחון – הן כמשרתי סדיר והן כמשרתי מילואים. כיצד עושים זאת, ומהו ההליך? כל התשובות לפניכם.

דילוג לתוכן