לפגישת ייעוץ ללא עלות

השאר פרטים ונחזור בהקדם

11 + 4 =

לקבלת ייעוץ משפטי חייגו:03-6969450

חברת הביטוח של מעסיק תפצה את העובד בגין חתך

חדשות

עמוד הבית » חדשות » חברת הביטוח של מעסיק תפצה את העובד בגין חתך

במסגרת הסכם פשרה שאושר על ידי בית המשפט השלום בתל אביב
נקבע כי חברת קטרפילר, חברת טרקטורים וציוד (אי. טי. אי) בע”מ וחברת הביטוח של המעסיק, יפצו את העובד בסכום של 70,620 ₪.
מתביעת הנזיקין שהגיש התובע באמצעות באת כוחו עו”ד יפית אוחנה, עולה כי התובע היה מעורב בתאונת עבודה, עת אצבע ידו השמאלית של התובע נתפסה בין שני חלקי הטרקטור ונשברה.

במהלך הדיונים על תביעת הנזיקין שנמשכה כ – 3 חודשים, הציעה חברת הביטוח את סכום הפשרה כאמור.

המעסיק התרשל בכך שלא הנהיג שיטת עבודה בטוחה, ולא פיקח פיקוח יעיל על אופן ביצוע העבודה במקום בו הורה לתובע לעבוד, ובכלל זה על אופן ביצוע עבודתו על מנת למנוע את התאונה. התיק נוהל ונסגר ובהסדר הפשרה שאושר לאחרונה על ידי בית משפט, נקבע כי התובע יפוצה.

הפרה של חובות המעסיק, כולן או מקצתן, שבגינה נגרמת תאונת עבודה, מקימה חבות של המעביד לפצות את העובד בגין הנזקים שנגרמו לו, ובשורת פסקי דין חויבו מעסיקים בתשלום לעובדים שנפגעו במהלך עבודתם ועקב רשלונותם של מעסיקים.

כתבות נוספות

שיכולות לעניין אותך…

מה תפקידו של עורך דין אובדן כושר עבודה ?

מה תפקידו של עורך דין אובדן כושר עבודה ?

אובדן כושר עבודה הוא אירוע דרמטי וטראומטי, ומבוטחים רבים מוצאים עצמם מגישים תביעת אובדן כושר עבודה – ונדחים ממש על הסף. לצערנו, ניתן אף לומר כי מרבית התביעות המוגשות מדי שנה נדחות, והסיבות לרוב ממש לא מתיישבות עם המציאות. חברות הביטוח מנצלות את העובדה שמבוטחים מגישים תביעות לבדם, כשהם אינם בקיאים בחוק ובזכויות שלהם, על מנת להימנע מתשלום

איך מגישים תביעה נגד משרד הביטחון

איך מגישים תביעה נגד משרד הביטחון

מי שמשרת בגופי ביטחון ציבוריים כמו צבא, משטרה, שירות בתי הסוהר, שב”כ או מוסד, חשוף במהלך עבודתו לפגיעה פיזית, נפשית ולמחלה. במידה שזו מתרחשת, ניתן להגיש תביעה נגד משרד הביטחון – הן כמשרתי סדיר והן כמשרתי מילואים. כיצד עושים זאת, ומהו ההליך? כל התשובות לפניכם.

דילוג לתוכן