לפגישת ייעוץ ללא עלות

השאר פרטים ונחזור בהקדם

15 + 12 =

לקבלת ייעוץ משפטי חייגו:03-6969450

עורך דין – דיני עבודה

דיני עבודה

עמוד הבית » דיני עבודה » עורך דין – דיני עבודה

עורך דין דיני עבודה שמנוסה, מבין מנהל ומסייע במימוש החוקים עבור העובד והמעביד ישיג עבור הלקוח את התוצאה הטובה ביותר עבורו – זהו צדק שנעשה כשהוא מגובה בחוקים ודינים מאוד ברורים שמטרתם היא טיפול בתרחישים שהם על הגבול האפור של החוק, הבנה של המקרה או התרחיש במקביל להבאת כל הנתונים של המקרה בצורה מקצועית תסייע לעובד ואו למעביד להשתמש בחוקים ובדינים למטרה להם הם נועדו.

בישראל ישנם דינים וחוקים הקשורים למקום העבודה, העובד בכל עבודה ובכל תפקיד זכאי לזכויות הרשומות בחוק, מעסיקים רבים המתעלמים מהחוקים הרבים המפורטים בחוק, התעלמות זו עלולה לגרום לפגיעה בזכויות השונות של העובד, לעיתים עקב חילוקי דעות , עזיבת מקום עבודה או פגיעה במהלך עבודה נוצר מצב בו אין מנוס מלערב עורך דין דיני עבודה, זהו עורך דין המתמחה בדיני העבודה השונים, המגוונים שהוגדרו מראש למספר מצבים והתרחשויות במקומות עבודה שונים, החוקים והדינים שהוגדרו ממצים את המצבים השונים וקובעים כמתבקש את הצודק.

כתבות נוספות

שיכולות לעניין אותך…

צירוף נכויות הוביל לקביעה של 47% אחוזי נכות לצמיתות והמבוטחת תקבל 5,560 שקלים לחודש לשארית חייה

צירוף נכויות הוביל לקביעה של 47% אחוזי נכות לצמיתות והמבוטחת תקבל 5,560 שקלים לחודש לשארית חייה

לקוחה נפגעה ב-3 תאונות עבודה שהקנו לה אחוזי נכות נמוכים המקנים מענק חד פעמי. בעקבות צירוף נכויות שבוצע ע”י משרדינו וקביעת המוסד לביטוח לאומי כי בעקבות הפגיעות ישנה ירידה בהכנסה – נקבעו ללקוחה 47 אחוזי נכות לצמיתות דבר שיקנה לה קצבה של אלפי שקלים במקום מענק עד לשארית חיה.

דילוג לתוכן