לפגישת ייעוץ ללא עלות

השאר פרטים ונחזור בהקדם

9 + 14 =

לקבלת ייעוץ משפטי חייגו:03-6969450

עורך דין – דיני עבודה

דיני עבודה

עמוד הבית » דיני עבודה » עורך דין – דיני עבודה

עורך דין דיני עבודה שמנוסה, מבין מנהל ומסייע במימוש החוקים עבור העובד והמעביד ישיג עבור הלקוח את התוצאה הטובה ביותר עבורו – זהו צדק שנעשה כשהוא מגובה בחוקים ודינים מאוד ברורים שמטרתם היא טיפול בתרחישים שהם על הגבול האפור של החוק, הבנה של המקרה או התרחיש במקביל להבאת כל הנתונים של המקרה בצורה מקצועית תסייע לעובד ואו למעביד להשתמש בחוקים ובדינים למטרה להם הם נועדו.

בישראל ישנם דינים וחוקים הקשורים למקום העבודה, העובד בכל עבודה ובכל תפקיד זכאי לזכויות הרשומות בחוק, מעסיקים רבים המתעלמים מהחוקים הרבים המפורטים בחוק, התעלמות זו עלולה לגרום לפגיעה בזכויות השונות של העובד, לעיתים עקב חילוקי דעות , עזיבת מקום עבודה או פגיעה במהלך עבודה נוצר מצב בו אין מנוס מלערב עורך דין דיני עבודה, זהו עורך דין המתמחה בדיני העבודה השונים, המגוונים שהוגדרו מראש למספר מצבים והתרחשויות במקומות עבודה שונים, החוקים והדינים שהוגדרו ממצים את המצבים השונים וקובעים כמתבקש את הצודק.

כתבות נוספות

שיכולות לעניין אותך…

מה תפקידו של עורך דין אובדן כושר עבודה ?

מה תפקידו של עורך דין אובדן כושר עבודה ?

אובדן כושר עבודה הוא אירוע דרמטי וטראומטי, ומבוטחים רבים מוצאים עצמם מגישים תביעת אובדן כושר עבודה – ונדחים ממש על הסף. לצערנו, ניתן אף לומר כי מרבית התביעות המוגשות מדי שנה נדחות, והסיבות לרוב ממש לא מתיישבות עם המציאות. חברות הביטוח מנצלות את העובדה שמבוטחים מגישים תביעות לבדם, כשהם אינם בקיאים בחוק ובזכויות שלהם, על מנת להימנע מתשלום

איך מגישים תביעה נגד משרד הביטחון

איך מגישים תביעה נגד משרד הביטחון

מי שמשרת בגופי ביטחון ציבוריים כמו צבא, משטרה, שירות בתי הסוהר, שב”כ או מוסד, חשוף במהלך עבודתו לפגיעה פיזית, נפשית ולמחלה. במידה שזו מתרחשת, ניתן להגיש תביעה נגד משרד הביטחון – הן כמשרתי סדיר והן כמשרתי מילואים. כיצד עושים זאת, ומהו ההליך? כל התשובות לפניכם.

דילוג לתוכן