לפגישת ייעוץ ללא עלות

השאר פרטים ונחזור בהקדם

13 + 4 =

לקבלת ייעוץ משפטי חייגו:03-6969450

עמוד הבית » עורך דין ביטוח לאומי » נוסח מכתב חל"ת – דוגמא וכל מה שמעסיקים צריכים לדעת על חופשה ללא תשלום (חל"ת)

נוסח מכתב חל”ת – דוגמא וכל מה שמעסיקים צריכים לדעת על חופשה ללא תשלום (חל”ת)

איך מוציאים עובד לחופשה ללא תשלום (חל"ת)? מהם המסמכים שהמעסיק נדרש למלא? איך לנסח מכתב הוצאה לחופשה ללא תשלום? – כל מה שמעסיק חייב לדעת על הנושא!

הנחיות למעסיקים הנאלצים להפסיק את פעילות החברה או להוציא עובדים לחופשה ללא תשלום בעקבות הקורונה:

מעסיקים הנאלצים לפטר עובדים או להוציא עובדים לחופשה ללא תשלום (חל"ת) למשך 30 ימים ומעלה, מתבקשים ליידע את העובדים שיוכלו להיות זכאים לדמי אבטלה בתקופת החל"ת, בתנאי שהעובדים עומדים בכל תנאי הזכאות.

דמי האבטלה ישולמו החל מתחילת החל"ת. מי שהוצא לחופשה ללא תשלום בעקבות הקורונה, יוכל להתחיל לקבל דמי אבטלה גם אם הוא לא ניצל את כל ימי החופש שלו.

דוגמא להודעת מעסיק על הוצאה לחופשה ללא תשלום (חל"ת) :

עשוי לעניין אתכם

תביעה לנכות כללית, עורך דין ביטוח לאומי

אירוע מוחי - תביעת נכות כללית

נפגעי אירוע מוחי המוכרים כנפגעי תאונת עבודה, זכאים לפטור מלא מהתשלום עבור ביטוח לאומי. מהן ההטבות הנבחרות של נפגעי אירוע מוחי? מהו היתרון בהכרה בתאונת עבודה? האם אדם יכול להמשיך לעבוד ולקבל קצבה במקרה של תאונת עבודה?

מה נותנים אחוזי נכות - תביעה לנכות

חישוב ימי חופש לעובד

לכמה ימי חופשה אתם זכאים? כמה שווים הלכה למעשה ימי החופשה שלכם? מה אומר הדין בעניין צבירת ימי חופשה? במאמר הבא תמצאו את כל מה שחשוב לדעת על מנת לממש את זכויותיכם

 

אובדן כושר עבודה

מכתב התפטרות לטיפול בילד - נוסח

ניתן להגיש התפטרות תוך 9 חודשים החל מיום הלידה במטרה לטפל בילד – העובדת תהיה זכאית בהתאם לכך לפיצויי פיטורים בהתאם לתנאים. מתי יש להודיע למעסיק על התפטרות? מהו נוסח המכתב?

 

דילוג לתוכן