לפגישת ייעוץ ללא עלות

השאר פרטים ונחזור בהקדם

4 + 13 =

לקבלת ייעוץ משפטי חייגו:03-6969450

עורך דין תאונות תלמידים

עמוד הבית » עורך דין נזקי גוף » עורך דין תאונות תלמידים

ביטוח תאונות אישיות חל על הילד בכל ימות השנה ובכל מקום שבו הוא נמצא, בין אם לתאונה יש קשר לפעילות המוסד החינוכי שהתלמיד לומד בין אם לאו. חשוב לציין כי עת התרשלות ניתן לתבוע בנוסף לביטוח תאונות אישיות של תלמידים הן את משרד החינוך וכן את העירייה.

ברוב המקרים תביעות אלו דורשות טיפול משפטי מקצועי ביותר, שכן מדובר בפגיעות של ילדים, אשר כל עולמם פרוס לפניהם וישנה חשיבות גדולה לפנייה לעורך דין שמתמחה בתחום נזקי הגוף.

פוליסת הביטוח מכסה מקרה של מוות מתאונה והסכום שצריך להיות משולם במקרה כזה הינו כ – 130,000 ₪.

כמו כן ישנו כיסוי למקרה של נכות כתוצאה מתאונה והסכום שצריך להיות משולם במקרה כזה הינו כ – 340,000 ₪ בגין 100% נכות צמיתה. הפוליסה אף מקנה כיסוי בגין נכות זמנית כתוצאה מתאונה והסכום עומד על כ – 85 ₪ לכל יום, החל מהיום השישי בו מתקיים מצב שבו הילד מרותק למיטתו ובתנאי שמדובר בתקופה העולה על 21 יום רצופים לפחות.

הפוליסה אף מבטיחה החזר הוצאות בגין אמצעי עזר רפואיים וכיסוי ביטוחי עבור ההורים, אשר נפגעו במסגרת השתתפות בפעילות של המוסד החינוכי שבו למד התלמיד, לרבות בעת טיולים שנתיים.

התיישנות:

לפי חוק חוזה ביטוח, תקופת ההתיישנות בתביעות ביטוח היא 3 שנים. כאשר מדובר בקטינים, קובע חוק ההתיישנות כי תקופת ההתיישנות מתחילה רק כשהקטין הופך לבגיר, כלומר מרגע הגיעו לגיל 18. משמעות הדבר כי ניתן לתבוע את חברת הביטוח בגין תאונת תלמיד עד גיל 21, גם אם התאונה אירעה שנים רבות קודם לכן.

תחומי עיסוק

תביעה לנכות כללית, עורך דין ביטוח לאומי

נפגעי אירוע מוחי - תביעת נכות כללית

נפגעי אירוע מוחי המוכרים כנפגעי תאונת עבודה, זכאים לפטור מלא מהתשלום עבור ביטוח לאומי. מהן ההטבות הנבחרות של נפגעי אירוע מוחי? מהו היתרון בהכרה בתאונת עבודה? האם אדם יכול להמשיך לעבוד ולקבל קצבה במקרה של תאונת עבודה?

עורכת דין יפית אוחנה - מתמחה בביטוח לאומי נכות כללית

ביטוח לאומי קבע 20% נכות לצמיתות לעובדת

סיפור הצלחה אודות עובדת קוסמטיקה שנחשפה לחומרים בעת עבודתה – המוסד לביטוח לאומי קבע עבורה 20% נכות לצמיתות.

סיפור הצלחה | הצלחה במשרד

קצבת נכות לצמיתות לגבר בן 24

הישג בתביעה של נער בן 24 שסורב במשך ארבעה סבבים אל מול הביטוח הלאומי, נקבעה קצבת נכות לצמיתות לבחור בן 24.

 

דילוג לתוכן