לפגישת ייעוץ ללא עלות

השאר פרטים ונחזור בהקדם

10 + 12 =

לקבלת ייעוץ משפטי חייגו:03-6969450

עמוד הבית » עורך דין נזקי גוף » עורך דין תאונות תלמידים

עורך דין תאונות תלמידים

ביטוח תאונות אישיות חל על הילד בכל ימות השנה ובכל מקום שבו הוא נמצא, בין אם לתאונה יש קשר לפעילות המוסד החינוכי שהתלמיד לומד בין אם לאו. חשוב לציין כי עת התרשלות ניתן לתבוע בנוסף לביטוח תאונות אישיות של תלמידים הן את משרד החינוך וכן את העירייה.

ברוב המקרים תביעות אלו דורשות טיפול משפטי מקצועי ביותר, שכן מדובר בפגיעות של ילדים, אשר כל עולמם פרוס לפניהם וישנה חשיבות גדולה לפנייה לעורך דין שמתמחה בתחום נזקי הגוף.

פוליסת הביטוח מכסה מקרה של מוות מתאונה והסכום שצריך להיות משולם במקרה כזה הינו כ – 130,000 ₪.

כמו כן ישנו כיסוי למקרה של נכות כתוצאה מתאונה והסכום שצריך להיות משולם במקרה כזה הינו כ – 340,000 ₪ בגין 100% נכות צמיתה. הפוליסה אף מקנה כיסוי בגין נכות זמנית כתוצאה מתאונה והסכום עומד על כ – 85 ₪ לכל יום, החל מהיום השישי בו מתקיים מצב שבו הילד מרותק למיטתו ובתנאי שמדובר בתקופה העולה על 21 יום רצופים לפחות.

הפוליסה אף מבטיחה החזר הוצאות בגין אמצעי עזר רפואיים וכיסוי ביטוחי עבור ההורים, אשר נפגעו במסגרת השתתפות בפעילות של המוסד החינוכי שבו למד התלמיד, לרבות בעת טיולים שנתיים.

התיישנות:
לפי חוק חוזה ביטוח, תקופת ההתיישנות בתביעות ביטוח היא 3 שנים. כאשר מדובר בקטינים, קובע חוק ההתיישנות כי תקופת ההתיישנות מתחילה רק כשהקטין הופך לבגיר, כלומר מרגע הגיעו לגיל 18. משמעות הדבר כי ניתן לתבוע את חברת הביטוח בגין תאונת תלמיד עד גיל 21, גם אם התאונה אירעה שנים רבות קודם לכן.

מחפש עורך דין תאונות תלמידים?

אני מזמינה אתכם ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם עוד היום

תחומי עיסוק

דילוג לתוכן