לפגישת ייעוץ ללא עלות

השאר פרטים ונחזור בהקדם

3 + 9 =

לקבלת ייעוץ משפטי חייגו:03-6969450

עמוד הבית » עורך דין תביעות ביטוח

עורך דין תביעות ביטוח

אנו רוכשים פוליסות ביטוח למקרה של אבדן כושר עבודה, נכות כתוצאה מתאונה או ממחלה, ביטוח חיים, ביטוח סיעוד, ביטוח בריאות וכו`.

בקרות אירוע ביטוחי, חברת הביטוח לא פעם תדחה את התביעה בטענות מטעות שונות, תוך תקווה שהמבוטח יוותר על זכויותיו או לפחות יתפשר על חלק מהסכום המגיע לו.

לרוב התביעות תידחנה על ידי חברת הביטוח בנימוקים לגילוי לא מלא (בעת מילוי תצהיר בריאות), קיומם של חריגים בפוליסה, המבוטח אינו עומד בתנאי הפוליסה: אדם אינו מספיק סיעודי כדי לזכות בתגמולי סיעוד, אינו משולל כושר עבודה בהיקף כזה שמזכה בתגמולי איש כושר ועל כן תביעתו תדחה.

לא יעלה על הדעת כי מבוטחים אשר רכשו ביטוחים מחברות הביטוח וסמכו עליה והיו בטוחים כי "ביום הפקודה" יוכלו לממש את הביטוחים הרבים שרכשו, יוותרו מול "שוקת שבורה" וחברות הביטוח יתנערו מחובותיהם!

עולם הביטוח חולש על כל הפוליסות ביטוח החיים, הבריאות והסיעוד למינהן. אלה מתחלקות לנושאי משנה שונים : ביטוחי מנהלים,ביטוחי פרט, קרנות פנסיה וקרנות גמל.

משרדינו מעניק שירותים משפטיים בתחום הביטוח:

  • בדיקת זכאויות על פי פוליסות ביטוחי חיים לסוגיהן (תביעות ביטוח בריאות, ביטוח למקרה מוות, נכות מתאונה, תביעות ביטוח סיעודי).
  • בדיקת זכויות מקרנות הפנסיה, לרבות תביעות בבתי הדין לעבודה וייצוג בפני וועדות רפואיות של קרנות אלו.

סיפורי הצלחה בתביעות מול חברות ביטוח

צרו קשר עוד היום

פגישת ייעוץ ללא עלות

תחומי עיסוק

דילוג לתוכן